Doğru Tasarım

Doğru tasarım sadece güzel görünmekle kalmaz, markanızı yükseltir. Yalnızca işlevsel olmakla kalmayıp, müşterilerinize veya hedef kitlenize onları harekete geçirecek şekilde bir tasarım hazırlayalım. Aklınızdaki tasarımı tam anlamıyla web sitenizde görmek istersiniz. Her daim yanınızdayız.

Image
En iyisi olmanız için

İşlevsellik

Sizinle beraber istekleriniz doğrultusunda benzersiz ve tam anlamıyla firmanızı yansıtacak bir web sitesi ile işletmenizi bir üst seviyeye taşıyalım. Müşterileriniz internet sitenizi dolaşırken sizi seçmenin en mantıklı karar olduğuna kanaat getirmeliler. Sizinle beraber firmanızı en iyi şekilde tanıtacak bir web sitesi yapalım. Sizin için her şey eksiksiz olana kadar tekrar tekrar değerlendirelim. Sadece bununla da kalmayalım, sosyal medya hesaplarınızı oluşturalım, beraber yönetelim. Kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde oluşturalım. Aklınızdaki sorular, daha fazla detay veya bizimle çalışmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Sonuç olarak ortaklarımızın büyümelerine, yenilik yapmalarına ve iş hedeflerini aşmalarına yardımcı olmak için kullanıcı beklentilerine ve verilerine dayanan dijital ürünler ve çevrimiçi deneyimler oluşturuyoruz. En iyisi olmanız için varız. Şirketinizi rakiplerinizin üstüne çıkarmak adına elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Kollarımızı sıvayıp derinlere inme zamanı. Markanızı hedef kitlenizle alakalı kılan şeyin ne olduğunu ortaya çıkarmak, özel bir içerik, tasarım ve pazarlama ile yeni stratejilerinizi oluşturmak için yardımcı oluyoruz.

SEO Nedir?

Şirketinize web sitesi yapmanın yanı sıra web sitenizi de ciddi ölçüde optimize edip Google’daki aramalarda en yukarılara taşıyalım. Yeni müşterilerinizin sizi hemen keşfetmesini sağlayacak olan bu optimizasyon profesyonel ekibimiz tarafından özenle yapılıyor.

Seo Çok Mu Önemli?

Seo Ne İşe Yarar?

Google üzerinden hizmet, bilgi ve ürün aramak müşterilerinizin doğru şirketi seçmek adına yaptığı en önemli araştırmalardandır. Web tarayıcılarının bu özellikleri ile web platformlarının en büyük ziyaretçi ve müşteri kaynaklarıdır. Arama sonuçlarında müşteriler genellikle ilk çıkan siteleri ziyaret etmeleri dolayısıyla sitenizin Google’da en üst sıralarda gözükmesi size en büyük müşteri kitlesini getirecek.

SEO çalışması yaptırmanın web sitenize; dolayısıyla şirketinize getireceği avantajlar dolayısıyla SEO yaptırmayı düşünüyorsanız ne kadar hızlı harekete geçersek o kadar iyi. SEO çalışması yapılması için en uygun zaman; yeni bir web sitesi yaptırdığınız an veya var olan sitenizi yeniden tasarlamayı düşündüğünüz zamandır. Bu şekilde yaptığımız SEO çalışması, baştan arama motorlarına uygun bir şekilde tasarlanacağından, arama motorları için en değerli olacaktır.

Bununla birlikte hali hazırda olan web siteniz için yapacağımız iyi bir SEO çalışması da mevcut sitenizi iyileştirmeye yardımcı olacaktır. Daha detaylı bilgi için bizimle hemen iletişime geçin.

Image
Image
Web Siteniz

Şirketinizi İyi Anlatıyor mu?

Web siteniz şirketinizi, işlerinizi, başarılarınızı kısacası sizi, hikayenizi, misyonunuzu ve vizyonunuzu çok iyi anlatmalı ve tanıtmalı. Bu yüzden web sitenizdeki her detaya çok dikkat ediyoruz.

Müşterilerinize şirketinizi en iyi şekilde tanıtmalıyız. Bu yüzden sadece web tasarım hizmetimizden değil, gerekirse grafik tasarım, gerekirse şirketinizi en iyi tanıtacak fotoğraf çekimlerini veya tanıtım filminizi de çekiyoruz, kurguluyoruz, montajlıyoruz.

Şirketiniz için hiçbir şeyden kaçınmadan en iyi hizmeti vermek adına deneyimli ve genç beyinlere sahip, yeni ve yaratıcı fikirlerle şirketinizi yukarıya çekecek ekibimizle beraber web sitenizi tepelere çıkarmak asıl hedefimiz.

Siz değerli müşterimizi memnun etmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bizimle çalışan ve memnun kalan müşterilerimizi referanslarımızdan inceleyebilir, bizim hakkımızda fikir sahibi olabilirsiniz. PixHope olarak en yaratıcı fikirler yaratmak asıl işimiz.

Hemen Bizimle

İletişime Geçin

    Image