Ürün Çekimleri

Müşterilerinize görmek istediklerini gösterelim. İnsanlar şimdi her zamankinden daha fazla online alışveriş yapıyor, bu nedenle onlara online alışveriş yaparken kendilerini rahat hissetmeleri için ihtiyaç duydukları şeyi verelim. Daha fazla açı, yüksek kalite, yakın çekim, ürünlerinizi tutamayıp, deneyemedikleri zaman ihtiyaç duydukları şey budur. Deneyimli fotoğrafçılardan oluşan profesyonel bir ekip olarak, her tür ürünü en iyi şekilde göstermenin tüm püf noktalarını biliyoruz. Ürünleriniz ışıktan etkilenmesin, düşük çözünürlüklü olmasın. Çekimlerden sonra her birini teker teker inceleyerek tasarımcılarımız tarafından tekrar elden geçsin, ufak dokunuşlar yapılsın.

Image
En iyisi olmanız için

Fotoğraf Çekimleri

Sadece ürünlerinizi değil işletmenizi veya müşterilerinize göstermek istediğiniz şeyi defalarca çekelim, insanların ne istediğini iyi biliyoruz. Genç beyinlerden oluşan yetenekli ekibimiz bugünkü dijital dünyaya fazlasıyla hakim. Alışılmışın dışında müşterilere istediklerini vermekten gurur duyuyoruz. İster ürünlerinizi çekelim, ister yeni açtığınız işletmenizi, ofisinizi veya sizi.

Bugün dijital dünyada her şey kaliteli olmalı. Profesyonel cihazlarımızla çekeceğimiz fotoğraf veya video çekimi müşterilerinizin dikkatini çekeceği gibi kalitenizden ödün vermeyecek. Çekimleri özenle hiçbir boyut ve kalite kaybı yaşamadan, tasarımcılarımız tarafından son dokunuşları yapıldıktan sonra size iletelim. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Tanıtım Filmi

Bir işletmeyi uzaktan tanıtmanın en iyi yolu fotoğraflar ve videolardır. İşletmenize çekeceğimiz tanıtım filmi sayesinde müşterileriniz henüz işletmenizi görmeye gelmeden önce nasıl bir yer olduğuna dair fikir sahibi olmasının yanı sıra aklında sizinle kuracağı işbirliğinin veya alışverişin nasıl sonuçlanacağı hakkında az çok bilgi sahibi olur ve kararlı bir şekilde gelir.

Bir doktorsanız; kliniğinize gelecek hastalarınıza çok iyi hizmet verdiğinizi, nasıl bir ortamda muayene ettiğinizi hastanıza henüz yanınıza uğramadan önce gösterebilmek size büyük ölçüde fayda sağlar. Kliniğinize gelip fotoğraf çekimleri, profesyonel ekibinizi de tanıtacağımız görseller, bir tanıtım filmi; hastanın yanınıza uğramadan önce kendisine nasıl bir hizmet verileceği hakkında kafasındaki soru işaretlerini giderir ve size güveninin artmasını sağlar.

Tüm sektörlerde kendinizi nasıl tanıttığınız önemlidir. Kendinizi tanıtmanın çeşitli yolları vardır. Broşür dağıtılabilir, reklam verilebilir vs. ama bu yolların hepsinde hareketli veya hareketsiz görsel kullanılması gereklidir. Yapacağınız tanıtımın ne kadar büyük bir kitleye hitap ettiğinin öneminin dışında müşteriye kendinizle alakalı verdiğiniz hizmetle alakalı görsel sunmak sizin kalitenizi arttırır ve güven duygusunu oluşturur. Gelin tanıtım filminizi biz çekelim, defalarca tekrar tekrar en kusursuz olana kadar çekmeye de devam edelim. Rakiplerinizden farkınız olmalı. Alışagelmiş tekniklerden kaçınalım. Genç beyinlerden çıkan genç fikirlerle ortaya yaratıcı işler çıkartalım.

Image
Image

İç Çekim

Sizin için stüdyo ortamı hazırlayabiliriz. Çekeceğimiz videoya veya fotoğrafa göre özel alanlar hazırlayalım bu sayede işinizi daha da profesyonel gösterelim. İşimize değer veriyoruz ve sizin de değer verdiğinizi biliyoruz. Mükemmel projeler çıkaracağımız video ve fotoğraf çekimleriyle müşterilerinizi etkileyeceğimizden eminiz. Tüm açılardan işinizi veya sizi tam anlamıyla tanıtmak, insanlarda aşina oluşturacak çekimler ile sizi birkaç adım öne taşımak için sabırsızlanıyoruz. Sizin için hiçbir masraftan kaçınmıyoruz. Her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz.

Dış Çekim

Bir organizasyon mu düzenliyorsunuz, bu bir iş yemeği, özel bir gününüz veya bir açılış olabilir ve bu etkinliklerin firmanıza avantajlı geri dönüşümleri olur. Bu etkinlikler için video ve fotoğraf çekimleri yapmak çok önemlidir. Etkinliğe katılamayan insanlar veya sizinle yeni işbirlikleri yapmak isteyen müşterileriniz yaptığınız etkinlikler ile çekilen videolar ve fotoğraflar sayesinde her şeyden haberdar olacak ve sizinle çalışmak için akıllarında fikirler canlanacak. Drone çekimleri ile etkinliğinizi en iyi şekilde tanıtalım. Kurgusu ve montajıyla çektiğimiz görüntüleri daha da kaliteli hale getirelim.

Sonuç olarak fotoğraf ve video çekimlerinin işletmenin tanıtımı için etkileri büyük. İşletmenizin tanıtmak için birçok seçenekten sadece biri. Diğer hizmetlerimize de göz atmanızı tavsiye ederiz.

Image

Siz değerli müşterimizi memnun etmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bizimle çalışan ve memnun kalan müşterilerimizi referanslarımızdan inceleyebilir, bizim hakkımızda fikir sahibi olabilirsiniz. PixHope olarak en yaratıcı fikirler yaratmak asıl işimiz.

Hemen Bizimle

İletişime Geçin

    Image