Image

SEO Analizinizi Yapalım

Uzman SEO ekibimizle var olan internet sitenizin analizini yapalım, arama motorlarına uygun olup olmayan içerikleri tespit edelim, anahtar kelime tespitleri yapalım, hizmet veya ürünlerinize özel anahtar kelimeler belirleyelim ve rekabet düzeylerini (yüksek – orta – düşük) tespit edelim ve bunun yanında negatif anahtar kelimeleri de tespit edelim.

Devamında markanızı, sizi, web sitenizi yukarı çekecek sihirli anahtar kelimemizi belirleyelim ve işe başlayalım. Uygun görüp hedeflediğimiz anahtar kelimeye metinler yazalım, web sitenizi mükemmel backlink listemizle tanıştıralım, performansa dayalı çalışmalarımızı yapıp müşterilerimizin, Google başta olmak üzere diğer arama motorlarının da dikkatini çekelim ve bu sayede arama motorları da bizi yukarı çeksin.

SEO’nun Etkisini Ne Zaman Görürüz?

Web sitenize yapacağımız çalışmalara bağlı olarak değişkenlik gösteren bu süre, 6 ile 12 ay arası değişmekte. Çok farklı varyasyonlar bu süreyi kısaltıp daha da uzatabilir. Uzun çalışmalar sonucu arama motorlarında yer edinip çekilmeden arama motorlarında yer alacağımız ilk sayfaların ilk sıralarında daha da yukarı çıkıp yerimizi kaybetmeden çalışmaya devam edeceğiz.

İşleri doğru şekilde yapmaktan gurur duyuyoruz çünkü güveninizi kazanmak ve sizinle uzun vadede çalışmaya devam etmek istiyoruz.

Image
Image
Arama motoru optimizasyonu işe yarıyor mu?

Evet, doğru türde arama motoru optimizasyonu taktikleri kullanmak kesinlikle işe yarar. Doğru anahtar kelimeleri hedeflemek, alakalı geri bağlantılar oluşturmak , uygun site yapısına sahip olmak, site hızınızı optimize etmek ve güvenli bir web sitesine sahip olmak , organik arama sıralamalarınızı iyileştirmenin en kesin yoludur.

Ortalama bir kullanıcı genellikle yalnızca ilk 3 organik sonuca dikkat eder, bu nedenle zaman içinde tutarlı bir şekilde yüksek arama sıralaması konumlarını elde etmek ve sürdürmek için kanıtlanmış ve güvenilir arama motoru optimizasyonu stratejilerini kullanmak hayati derecede önemlidir.

Arama motoru pazarlamacılığı daha hızlı sonuçlar üretirken, yeni potansiyel müşterilere ulaşma yeteneğiniz, yalnızca kampanyanız için harcama yapmaya devam ettiğiniz sürece devam eder. Öte yandan, arama motoru optimizasyonu, kalıcı sonuçlarla uzun vadeli yatırımdır .

Yerel SEO’ya mı ihtiyacınız var?

Google Haritalar’da fark edilme konusunda sorun mu yaşıyorsunuz? İlk olarak, Yerel SEO her tür işletme için değildir, ancak bölgesel bir perakende satış yeriniz varsa veya sadece belli bir bölgede hizmet veriyorsanız, Google’da da rakiplerinizi arattığınızda haritalardaki yerini görmüşsünüzdür. Google My Business yönetimi ve olabilecek harika incelemelerle başlarız. Yerel SEO ile haritalara girmenize yardımcı olalım! Bu sayede yeni müşterilere birkaç saniyelik Google aramalarıyla işletmenizin varlığından, konumundan ve verdiğiniz hizmetten haberdar eder, müşteri potansiyelinizi arttırmakla kalmayıp belirli bölgede tanınırlığınızı da arttırabiliriz.

İşleri büyütme odaklı bir marka sahibiyseniz yerel SEO sizin için tek başına yeterli kalmayacaktır. Büyümeyi hedeflemiş işletmelerimizle asıl SEO işlemiyle başlayıp Yerel SEO’yu da içerisine dahil ediyoruz. Belki tüm Türkiye’ye belki de globale açılmak için ilk adımı güzel bir SEO çalışması yapılan ve sürekli gerekli optimizasyonları yapılan web sitenizle yapın. Bu sayede hem daha hızlı hem de çok daha fazla kitleye sahip dijital pazara anında, hızlı bir şekilde girin. Sürekli kontrol altımızda olan web sitenize yaptığımız SEO sonucu istatistikler yaratalım ve hangi kitleyle daha iyi anlaştığınızı büyüdükçe hangi bölgelerden nasıl verim aldığınızı ve daha fazla nasıl verim alabileceğinizi değerlendirelim yeni stratejilerle satışlarınızı, tanınırlığınızı ve varlığını bir çırpıda herkese duyuralım.

Referanslarımıza göz atabilir, aklınıza takılan en ufak şey için bizi 7/24 arayabilir, iletişim sayfamızdaki form ile de bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Image