Yeteneklerimizin bir parçası olarak, iş hedeflerinizi tanımlamanıza ve bu hedeflere ulaşmak için en iyi adımları ve stratejileri oluşturmanıza yardımcı olmak ilk hedefimiz. Çok çeşitli işletmelerin gelişmelerine, dijital pazarda yer edinmesine ve edindiği yeri korumasına yardımcı olduk, bu nedenle her sektörde işlerin farklı işlediğinin farkındayız. İşletmeniz için en uygun çözümü bulmak için kolları sıvayacağız.

Image
En iyisi olmanız için

Reklam ve Medya Stratejisi

Reklamlarınızın, hedef kitleye ulaşırken markanızı yeni ve göz alıcı tanıtımlarıyla sunması gerekir. İşte burada da devreye biz giriyoruz.

Reklam kampanyaları oluştururken dikkat edilmesi gereken çok önemli iki şey vardır. Birincisi, hangi reklam mecrasının en iyi sonucu vereceği. İkincisi ise, istenen kitle ve hedeften ne kadar verim alınabileceğinin analizi ve tespitidir. Mümkün olan en iyi oranı elde etmek ve müşterilerimizin yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak için en ince detayına kadar düşünüp, karar veriyoruz.

Müşterilerimizin kazancı en büyük zaferimizdir. Birlikte neler başarabileceğimizi görün.

Dijital Reklamcılık

Artık reklamın en etkili yolu dijital ortam. İnsanların en çok kullandığı, en çok vakit geçirdiği ve kullanıcı kitlelerini belirli sınıflara ayırabildiğimiz ve bu sayede müşteri potansiyeli elde edemeyeceğimiz tüm kitleleri saf dışı bırakarak, doğru insanlara doğru içeriği ve reklamı sunuyoruz. Bu sayede kampanyalarımızı eskiden olduğu gibi tabelalara, televizyonlara reklam vermekten daha işe yarar bir yöntemle oluşturuyoruz. İnsanların kullanmayı daha çok tercih ettiği platformlarda etkin olmak şart. Kaliteli tasarımlarla müşterilerin dikkatini kendinize çekmek, markanızı bu sayede iyi tanıtmak şart. Fakat bu da maalesef her işte olduğu gibi tek başına yeterli değil. Yani yıllardır edindiğiniz binlerce kişilik bir çevreniz varsa evet, tasarımlarınızın onlar üzerinde büyük etkisi olacaktır. Peki ya yeni müşteri?

Burada olayın aslına baktığımızda; güzel bir web sitesi ve bu siteye yapılan SEO ile web sitenizde yapılan uzun soluklu optimizasyonlar ve çalışmalar sayesinde Google’da arama yapan kullanıcıların önüne çıkabiliyoruz. Bu duruma “beraber çalışmak için iyi bir araştırma yapan bilinçli müşteri” diyelim.

Peki sattığınız ürünü görmemiş veya verdiğiniz hizmeti duymamış yeni müşterilerle yeni satışlar yapıp müşteri kitlenizi de alışılmışın dışına çıkarmaya ve bu sayede şirketinizin hedeflerini büyütmek için ne yapmalıyız?

Image
Image

Ürününüzü veya hizmetinizi gerek tüm sosyal mecralardaki, gerek Google’daki ürününüze veya hizmetinize uygun en iyi müşteri potansiyeli oluşturabilecek kitleyi yaratıp, reklam çalışmalarına girmemiz; sizin ürününüzü veya hizmetinizi daha önce görmemiş yeni bir müşteri potansiyeli oluşturan yarattığımız kitleye sunduğumuzda, gelen müşteri kitlesinden elemelerle negatif ve müşteriniz olmayacak kitleyi geride bırakıp sizi yukarıya çekecek potansiyeli oluşturan kitlemizle devam edeceğiz.

Bu reklam sadece ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmıyor olabilir. Belki kişisel bir tanıtımdan veya sadece marka bilinirliğinden de söz ediyor olabiliriz.

Her şekilde aklınızdaki reklam hedefinizi değerlendirdiğimizde oluşturacağımız stratejiler ile sizin, markanızın, ürününüzün veya hizmetinizin reklam stratejilerini oluşturup, oluşturacağımız reklamın hedefine göre reklam verilebilecek en uygun platformlarda çalışmalar başlatıp, reklamınızı en kısa sürede devreye sokup, bu alandan da size yeni müşteri potansiyeli, ve yüksek kazançlar için beraber çalışacağız.

Gençlere mi Hitap Ediyorsunuz?

Gençlere hitap eden ürünleriniz veya hizmetinizin olduğunuz varsayalım. Ürününüze veya hizmetinize en uygun kitleyi nasıl elde ederiz? En iyisi gençlere hitap eden bu ürün veya hizmeti, hangi genç kitlenin hoşuna gidebileceğini kararlaştırmakla başlayalım. Kararlaştırdığımız müşteri potansiyeli yaratabilecek genç arkadaşlarımızın gerçekten ilgisini çekebilecek ve ihtiyacı oldukları ürüne ve hizmete anında sahip olmalarını sağlayalım. Tabi ki sizin de ürün satışlarınıza ve reklamlarınızın ne kadar etkili olduğuna odaklanalım. Siz de yeni müşterilerinize yeni ürünler ve yeni hizmetler sunun.

Dediğimiz gibi müşterilerimizin kazancı bizim zaferimiz. Birlikte çok şey başaracağız. Aklınıza takılan veya sormak istediğiniz her şey için bizimle 7/24 iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin.

Beraber rakiplerinizin bir hayli önüne geçelim. Bizimle çalışmak ister misiniz?

Image