Göz alıcı ve etkili tasarımlar yaratıyoruz.

PixHope olarak, yalnızca göz alıcı değil, aynı zamanda müşteri potansiyelini arttırdığnı kanıtlamış içerik oluşturmaktan gurur duyuyoruz. Mükemmel tasarımcılar, geliştiriciler ve içerik stratejistlerinden oluşan bir ekip olarak, her zaman grafik tasarımda yılın trendlerini belirlemeye çalışıyoruz.

Image

Web sitelerinden ücretli reklamlara, basılıdan dijitale, ekibimiz farkındalık oluşturmak ve işinizi büyütmek için platformlar ve ortamlarda varlıklar oluşturur. Ajans yeteneklerimiz arasında; logolar, ambalajlar, kataloglar, kartvizitler, basklıar ve daha fazlası dahil olmak üzere marka kimliğini içerir.

Kurumsal kimliğe önem veriyoruz. Artık insanlar gerek basit bir hizmet, gerekse zahmetli hizmetler için beraber çalışacağı işletmelerin yaptığı işin kalitesinin yanında, değer görmek ister ve dijitalleşen dünyadaki yerinizi merak eder. İşte tam bu sırada da biz devreye giriyoruz.

Gerek sosyal medya hesaplarınız, gerek internet siteniz, logonuz, ambalajlarınız, kartvizitleriniz, menüleriniz, kataloglarınız ve dahası için kollarımızı sıvayıp markanızı öne çıkaracak, müşterilerinize güven verecek tasarımlarımızla, müşterilerinizi büyülemek için elimizden gelenin daha fazlasını yaparak; hem sizi hem de müşterilerinizi memnun edeceğiz.

Markanızı Anlatan Üst Düzey Yaratıcı Tasarım

Markanızın görsel kimliği genellikle müşterilerinizin sizin hakkınızda öğreneceği ilk şeydir ve çoğu zaman, tıklamalarına, göz atmalarına ve satın almalarına neden olacak bir izlenim bırakmanız için tek şansınız budur. Harika grafik tasarım, ilginç bir logodan daha fazlasıdır, strateji, mesajlaşma ve pazar araştırması ve anlayışının birleşimidir.

PixHope’ta, şirketinizin misyonunu, vizyonunu, değerlerini ve müşterilerinize aşılamak istediğiniz duyguları uyandıran grafik tasarım stratejileri ve teminatları oluşturuyoruz. Marka kimliğinizi temel alan cesur tasarımlar ve ayrıntılara gösterilen mükemmel bir piksel ile markaların öne çıkmasına yardımcı oluyoruz.

Image
Image

Markanızı anlıyoruz

Müşterilere ilham vermek, itibarı artırmak ve kim olduğunuza ve nelere dikkat edilmesi gerektiğine dair odaklanmış bir hikaye iletmek için güzel bir şekilde sergilenen markanızın özünü resme döküyoruz. Bu müşterilerinizin markanızı bizim kadar anlaması için yaptığımız en etkili çalışmalardan sadece temeli.

Yoldan geçenleri cezbediyoruz

İnsanlara durup markanızın, ürününüzün veya kampanyanızın keyfini çıkarmalarına sebep vermek için içerik kirliliğini azaltıyoruz. Görseli daha çok öne çıkararak vermek istediğimiz mesajı da en iyi şekilde müşterilerinize iletiyoruz.

Image
Image

Biz Instagram’a layığız

Zengin içeriklerle donattığımız Instagram sayfanız müşterilerinizin bakış açısını değiştirecek. Hitap ettiğiniz kitleyi direkt olarak size çekecek yazılı görseller, hareketli görseller, stratejilerinize uygun reels ve daha fazlası kitlenizin ilgisini çekecek.

Fırsatları belirliyoruz

Sadece Instagram değil. Tüm sosyal medya platformları için aynı değeri ve önemi göstererek müşteri kitlenize en çok hitap eden ve etkileşimi yakalayabileceğimiz tüm platformlarda içerik üretiyoruz ve yeni fırsat kapıları açıyoruz. Markanızı, meslektaşlarınızı ve rekabetinizi analiz ediyor ve fırsata giden yolları açmak için piksel piksel dolduracağımız hazır beyaz alanları belirliyoruz.

Image

Ölçülebilir sonuçlar sağlıyoruz

İyi tasarım insanları tepki vermeye teşvik eder. Kalıcı bir bağlantı kuran ve harekete geçen görsel bir hikaye sunmanıza yardımcı oluyoruz.

Image

İyi grafik tasarım, markanızın yapabileceği en önemli yatırımlardan biridir. Müşterilerinizin her gün karşılaştığı çok sayıda farklı görselle, talep ettikleri karmaşıklık düzeyinde doğrudan onlarla konuşmayan tasarımlar müşteri kitlenizi düşürebilir. PixHope olarak, yaratıcı olmaktan daha fazlasıyız, veri odaklıyız. Tasarımlarımızın hedef kitlemize istediğimiz yere ulaşması için öncelikle hedef kitlemiz hakkında mümkün olduğunca çok şey bilmemiz ve içgörülerimizi en üst düzeye çıkaran ve bunları gerçek hayattaki görselleştirmelere dönüştüren bir strateji oluşturmamız gerektiğini biliyoruz ve bu konuda deneyimliyiz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Çünkü PixHope olarak sizi anlıyoruz, markanızı, hedeflerinizi, misyonlarınızı ve vizyonlarınızı biliyor ve yaptığımız her tasarımla bunu öne çıkarmaya çalışıyoruz. Birbirinden farklı tasarımlar için ilhamlı tasarımcılarla çalışma fikrine nasıl bakıyorsunuz? Cevabınız olumluysa vakit kaybetmeden çalışmalara başlayalım. Aklınıza takılan sorular mı var? Aklınıza takılan herhangi bir şey için bizimle 7/24 iletişime geçmekten hiç çekinmeyin. Telefonumuz herkese her daim açık. Sizinle beraber markanızı aklınızdaki yere çıkartalım. Beraber çalıştığımız firmalara neler yaptığımızı görmek için referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önemli.

PixHope olarak bir telefon uzağınızdayız.

Image