Image

Tabi ki bu platformlarda paylaşım yaparken dikkat edilmesi gereken çok önemi noktalar var. En başta tasarım olmak üzere, müşterilerinizin etkileşimi, sosyal medya mecralarının algoritmaları ve neler elde edebildiğiniz. Yine bazı sektörler sosyal medya mecralarından çok faydalanamasa dahi sosyal medya hesaplarının varlığı işletmenin yararına olacaktır.

Yine grafik tasarımın ön planda olduğu bir sosyal medya hesabınızda düzenli paylaşımlar, etkileşim yaratacak içerikler, hareketli veya sabit görseller veya videolu içerikler, kitlenizin hoşuna gidecek ve profesyonelliğinizi arttırarak kurumsallığınızı ön plana çıkararak etkileşimlerini arttıracaktır. Bu sayede profesyonel moderatör ekibimiz hesabınızdaki verileri kontrol edecek ve size satış tavsiyeleri, kampanyalar ve fırsatlar oluşturmanız için yardımcı olacaklar.

Size ve işletmenize değer veriyoruz. Neden rakipleriniz tüm sosyal medyada videoları ile gezinip, müşteri kitlesini arttırırken biz neden işletmenizin kitlesini arttırmayalım?

Düzenli içerik girilmesi gereken sosyal medya hesabınızda nelerin ne zaman paylaşılacağını siz seçin. Yine özel günlerde paylaşım yapılması en önemli işlerden biridir. 7/24 hizmet sunarak en iyi dönüşümleri almanız için uğraşıyoruz.

Takipçilerinizden gelecek olan tüm mesajları, size de danışarak cevaplayıp, güzel bir ekip çalışması yaratıyoruz. Gelen siparişlere bakmakla vakit kaybetmeyin, biz hallederiz.

Google, Facebook, Twitter, Instagram, Tiktok, Youtube üzerinde içeriğinizi en iyi şekilde yaratmak ve tanıtmak en iyi yaptığımız şeylerin arasında.

Sosyal medyanızın güçlü olması size sadece sosyal mecralarda değil, web siteniz için de çok iyi bir SEO kaynağıdır. Web sitenize de sosyal mecralardan trafik çekmek sizin yararınıza olacaktır. Ürün sattığınız bir web siteniz varsa müşterilerinizi bu web sitesine yönlendirerek, web sitenizden satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir, bu sayede sosyal medyadan tanıttığımız ürünü, dolaylı yoldan ürün sattığınız web sitenizi tanıtmış olursunuz.

Belki de şirin tatlı bir kafe işletiyorsunuzdur. Müşteri kitleniz düşükse sizin varlığınızın bilinmediğinden olabilir. Sosyal medya platformlarından düzgün ve düzenli profesyonel bir ekibe, PixHope’a teslim ettiğiniz sosyal medya hesabınızda yapılacak olan paylaşım stratejileri, fikirler ve tasarımlar ile çok kısa bir sürede sayfanız paylaşılacak kafeniz tanınacak ve kafenize gelmek isteyen müşterileriniz uzakta dahi olsalar kafenizi ziyaret etmek için mutlaka bir gün uğrayacaklar.

Sosyal medya hesaplarınızın yönetilmeye ihtiyacı varsa sizden haber bekliyoruz. Referanslarımıza göz atmayı unutmayın.

Image