pixhope, “alışılmışın dışında, rakiplerden farklı” sloganıyla müşterilerine en iyi hizmeti vermek için yola çıkmış 2 genç girişimcinin oluşumudur.

2 genç, yaratıcı fikirleri ve farklı düşünceleri ile dijitalleşen dünyada en yaratıcı işleri ortaya çıkarmak için bir araya geldi, eski ve demodeleşen projelerin önüne geçen projelerini ortaya çıkarmak için çalışmalara başladı.

Liseden bu yana hayata geçirdikleri ya da hayata geçirmeyi planladıkları fikirleri ile hep kendini geliştirmeye adadıkları hayatlarını, atıldıkları iş hayatlarında sürekli öğrenerek eksikleri ve artıları, kendi fikirleri ve tecrübelerinin temellerini oluşturduğu PixHope; bir çok iş kolunda hizmet vermeye başladığı bu zamanlar, Web Tasarım, Grafik Tasarım, Prodüksiyon Hizmetleri, Reklam İşleri, SEO ve Kurumsal Kimlik ve daha fazlası için hiç durmadan ve pes etmeden kurdukları oluşumun gelişimi ve hizmet kalitesini arttırmak adına çalışmaya devam ediyorlar.
En iyisi olma hedefimizden hiç şaşmadık, bu uzun soluklu yolda sürekli yeni ve farklı işlerle size hizmet vermek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Gözümüz yükseklerde.

PixHope, alışılmışın dışında, rakiplerden farklı!..

Referanslarımıza göz atın, bizimle iletişime geçin.

Hemen Bizimle

İletişime Geçin

    Image